Koostöös loome turvalisust

Uudised

31-12
2018

IF Kindlustus toetas pühade ajal meie vabatahtlikke

IF Kindlustus toetas pühade ajal meie vabatahtlikke
Abipolitseinike kingi andis Rasmus Lahtveele üle IF Kindlustuse juhatuse liige Artur Praun. Foto: If Kindlustus
If Kindlustus toetas sellel aastal koostööpartneritele jõulukinkide tegemise asemel vabatahtlikke päästjaid ja abipolitseinikke 5000 euro suuruse annetusega. Sellega aidatakse meie abipolitseinikele soetada sooja pesu.

If Kindlustuse juhatuse liikme Artur Prauni sõnul soovib If aidata neid, kes igapäevaselt oma vabast ajast teisi aitavad. „Eestis on üle 3500 vabatahtliku päästja ja 1000 abipolitseiniku, kes peale oma päevatööd tulevad välja ja panustavad meie kõigi turvalisusesse tagades korda ja päästes elusid. Meie soovime omalt poolt panustada nendesse inimestesse, kinkides abipolitseinikele taktikalise sooja pesu talvisteks patrullideks ja päästjatele led-lambiga varustatud talvemütsid. Need on praktilised vahendid, mis on vabatahtlikele oluliseks abiks töö tegemisel," ütles Praun.

If kutsub üles ka teisi ettevõtteid ja eraisikuid vabatahtlikke päästjaid ja abipolitseinikke toetama ja ise vabatahtlikes tegevustes kaasa lööma. „Turvalisust ei taga vaid riik, väga palju saame me ka ise ära teha. Kindlustusseltsina näeme, kui oluline on inimeste jaoks turvatunne. Üha enam tajutakse iseenda vastutust kogukonna, kodu ja lähedaste ees," rääkis Praun.

Eesti Abipolitseinike Kogu juhatuse esimees Rasmus Lahtvee sõnas, et see on suurepärane ettevõtja poolne algatus, mis lisaks sisejulgeoleku vabatahtlike tegevuse toetamisel on kindlasti ka suur tunnustus abipolitseinike ja Eesti Abipolitseinike Kogu senisele tegevusele. „Selline algatus motiveerib meid kõiki veelgi paremini jätkama, et meil kõigil oleks oma kogukonnas turvalisem elada,“ kinnitas Lahtvee.

If Kindlustusel on iga-aastane traditsioon panustada jõuluajal heategevuslikesse projektidesse. Eelmine aasta toetati vähiravifondi „Kingitud elu".

Ragne Keisk
kommunikatsioonibüroo